Modyfikacje i naprawy

Modernizacja / naprawa / rozbudowa Twojej strony internetowej

Niejednokrotnie bywa tak, że firma, która wykonała stronę internetową, w późniejszym czasie, z różnych powodów odcina się od klienta i nie chce wykonywać nawet najdrobniejszych napraw i poprawek na stronie. Niekiedy jest to spowodowane zbyt dużą ilością zleceń będących w toku. Czasami takie modyfikacje są też uniemożliwione z uwagi na to, że firma przestała istnieć. Zdarzają się też sytuacje w których firma odpowiedzialna za stworzenie strony, żąda ogromnych kwot za przeprowadzenie nawet najdrobniejszych, dodatkowych prac na stronie internetowej.

Kiedy strona internetowa najczęściej wymaga naprawy?

  • Błędnie przeprowadzona aktualizacja - naprawa strony internetowej opartej o CMS, często jest niezbędna w sytuacji gdy niepowodzeniem zakończy się aktualizacja rdzenia systemu zarządzania treścią lub jego dodatkowych składników. W wyniku niepoprawnie przeprowadzonego uaktualnienia samego CMS lub jego wtyczek / modułów / rozszerzeń, strona internetowa może zostać uszkodzona w niewielkim stopniu - co objawi się np. błędnym wyświetlaniem jednego z elementów strony lub część serwisu stanie się niedostępna, a w najgorszym wypadku może dojść do poważnej awarii, która całkowicie uniemożliwi  uruchomienie witryny internetowej i nie będzie możliwe zalogowanie się do panelu administracyjnego strony.
  • Zawirusowanie strony - strona internetowa, która została zainfekowana wirusem często bywa przez niego modyfikowana, w wyniku czego przestaje działać poprawnie. W takiej sytuacji niezbędne jest przeprowadzenie naprawy, polegającej na usunięciu wirusa z zainfekowanych plików oraz wyeliminowaniu wszystkich modyfikacji jakich dokonało złośliwe oprogramowanie w serwisie internetowym.

Oferuję wykonanie napraw i drobnych modyfikacji na stronie internetowej opartej o CMS Drupal, WordPress, Joomla lub inny system zarządzania treścią, niezależnie od tego kto był jej autorem.

Oto w czym mogę Ci pomóc:

Usuwanie szkodliwego oprogramowania ze strony internetowej opartej o na CMS WodPress, Joomla, Drupal i innych.
Przeniesienie strony internetowej na korzystniejszy tj. wydajniejszy i tańszy hosting. Przejście witryny pod inną domenę.
Aktualizacja rdzeni, modułów, rozszerzeń systemów zarządzania treścią Drupal, Wordpress, Joomla i innych CMS.
Wykonanie kopii bezpieczeństwa strony internetowej (pełna struktura plików, katalogów oraz bazy danych) oraz jej archiwizacja.
Działania mające na celu zapewnienie ochrony strony internetowej przed wirusami i atakami hakerskimi.
Dostosowanie strony internetowej do poprawnego wyświetlania na różnych urządzeniach.
Wykonanie napraw stron internetowych opartych na CMS oraz poprawek poprawiających jej estetykę lub funkcjonalność.
Szkolenia i pomoc w obsłudze systemów zarządzania treścią Joomla, Wordpress, Drupal i innych.
Przyspieszenie działania strony internetowej opartej na CMS Drupal, WordPress oraz Joomla, w celu zwiększenia liczby odwiedzin.
Przywracanie / resetowanie haseł dostępu, niezbędnych do pełnej kontroli stron internetowych opartych na CMS.
Projektowanie logo dla stron internetowych, wizytówek, folderów, banerów itp.

Copyright © robofix.eu